Relax a wellness ve spojení s turistikou po horách

Nemáte rádi jen vyloženě válecí dovolenou, ale ani si nechcete během vaší dovolené prošlapat vaše boty stovkou nachozených kilometrů po horách? Tak co takhle kombinace obojího, zkrátka od všeho něco? Zarezervujte si termín na wellness Beskydy a můžete strávit vaši dovolenou tím, co máte rádi. Tedy pohybem na čerstvém vzduchu, wellness procedurami a relaxací a také chutným jídlem.
Hotelů naleznete v nabídce opravdu velké množství, máte rozhodně z čeho vybírat.

beskydy

DOVOLENÁ VE VALAŠSKÉM STYLU
Užijte si dovolenou ve valašském stylu a navštivte v Beskydech některý z wellness hotelů, který se postará o vaši dokonalou relaxaci a odpočinek. Můžete se pak oddávat blahodárnému klidu třeba během masáže, ve vířivce nebo v některé ze saun. Během vašeho pobytu také chutnáte různé chutné valašské speciality. V kombinaci s tím na vás pak čeká úchvatná příroda beskydských hor, která láká k procházkám, turistice, cyklistice a dalším sportům. Vaše dovolená v této lokalitě tak může být jak aktivní, tak i odpočinková nebo kombinace obojího. A na jaký může vyrazit pobyt? Na své si v nabídce přijdou zamilované páry, které touží po nějaké té romantice v kombinaci s relaxací, ale také třeba senioři, kterým je uzpůsobený celý pobyt.

Jaké na vás čekají wellness procedury?
·         Masáže (uvolňující, s lávovými kameny a další)
·         Zábaly (rašelinový, skořicový a další)
·         Saunový svět
·         Termální zábaly
·         Kardio fitness
·         Relaxace ve stylu čokolády – peeling, zábal, masáž
·         Hydromasáže
·         Inhalace
·         Privátní sauna a privátní whirpool

relax
 
A pro ty, co vyžadují opravdu něco speciálního, tu pak máme balíček pro náročné, ve kterém naleznete nejen různé wellness procedury, ale také si třeba dámy mohou zajít na kosmetiku, manikúru nebo pedikúru. Po takovém pobytu se budete domů vracet jako znovuzrození.
Vydejte se poznat krásy Beskyd a také za příjemným odpočinkem a relaxací do některého z wellness hotelů. Vaše tělo to ocení.